Back to Question Center
0

የሲልታል ባለሙያዎች ለሳይበር አስመሳዮች መወደድ ይፈልጋሉ? - ይህን ጽሑፍ ፈጽሞ አይተህ!

1 answers:

Інтернет відкрив для всіх безмежні можливості. Це просто. Йогозручний Це приголомшливо. Ви можете купувати, сплачувати рахунки, дивитися фільми, отримувати новини, робити бронювання, працювати на ходу плюс набагато більше. Як глобальнийнаселення показує нові способи використання Інтернету, кібер-злочинці знаходяться в буксирі, а не будують, вони прагнуть шахрайства, шахрайства та крадіжки. Так,як ви можете бути в безпеці від онлайн шахраїв?

Ну, відповідь проста: ознайомитись із загальними шахрайствами в Інтернеті, зазначеними Максом Беллом,менеджер успіху клієнтів компанії Semalt ,і ви не станете жертвою.

шахрайство з фішинговою розсилкою

У цьому році (2017 р.) Число фішингових електронних листів було на 155% більше, ніж буломинулого року. Фішингове шахрайство базується на повідомленні, створеному через соціальну мережу або електронну пошту. Тут злочинці намагаютьсяпереконати вас в розкритті номера вашої кредитної картки, банківських реквізитів, логінів або будь-яких інших особистих даних. Вас може похвалитися клацанням миші напосилання Це спосіб розповсюдження шкідливого програмного забезпечення у вашій системі. За допомогою добре оновленої антивірусної програми ви повинні мати змогуне піддавайся цьому шахрайству

Нігерійський 419 афера

Це шахрайство, як правило, передбачає серйозну електронну пошту, текстові повідомлення, листи абонавіть повідомлення про соціальну мережу, відправлене жінкою в біді. Вона заявляє, що вона багата спадкоємиця, бізнес-леді чи державна посадова особапросячи вас допомогти їй отримати гроші, після чого ви отримуєте одноразову суму. Ось улов: ви допомагаєте заплатити певну плату, тож замість того, що отримаєтевелика частка

Шахрайство з вітальним квитком

За цією схемою ви отримуєте "нешкідливу" вітальну листівку від друга. Однак, aпосилання, яке при клацанні встановлює шкідливе програмне забезпечення, вставляється десь у вітальну листівку. Шкідлива програма може бути чимось від неприємної програмищо запускає спливаючі або непередбачені вікна в веб-браузері. У сценарії найгіршого випадку, це може бути ransomware - кожен кошмар.

Шахрайство з кредитною карткою

Коли час стає важким, люди вдаються до різної тактики отримання фінансової допомоги.Однак, ви можете отримати пропозицію, що занадто добре, щоб бути правдою. Візьміть цей приклад: ти сидиш на задньому сидінні таксі на дорозі додому, а тиотримаєте повідомлення про те, що ви отримали заздалегідь схвалену позику з невеликим інтересом..Не падайте за цю афера. Використовуйте здоровий глузд.

Лотерея афера

Можливо, найстаріша Інтернет-шахрайство. Він надходить через електронну пошту. Повідомлення просте:ви виграли грошовий приз в лотереї чи благодійних тоталізаторах, але для того, щоб ви вимагали свої гроші, ви повинні сплатити комісії за обробку або щосьв цьому рядку. Ви будете здивовані кількістю переможців, які виграли, без фактичного участі.

Хитман афера

Це пряме вимагання. Виконавець загрожує вбити вас, якщо ви не платите.Вони скажуть, що вони були найняті, щоб убити вас на першому місці, але вони (хіттеки) вважали, що кажуть, що ви платите їм залишити васВ мирі. Що страшно, це те, що вони можуть перерахувати ваші життєві заходи.

Роман афера

Це стосується веб-сайтів для знайомств. Схема може бути виконана місяцями з точністю таобман Потенційний партнер повільно завоює вашу довіру, надаючи вам подарунки. Тоді один день вони стверджують, що вони перебувають у надзвичайній ситуації. Часто родичбуде хворим або їхній бізнес зупиниться через брак готівки. Потім вам пропонують відправити гроші, які будуть повернуті.

Зайнятість

Тут ви отримуєте новини про те, що ви вирушили на вигідну роботу за допомогою належної винагороди. Тамє зловити, хоча. Щоб забезпечити роботу, ви повинні сплатити певну плату.

Афера подорожі

З'являється під час свят, як влітку чи в Різдво. Тут вам обіцяють добретуристичний пакет за дуже дешевою ціною. Щоб не стати жертвою, перевірте огляд цього веб-сайту. Це може заощадити вам гроші.

Мошенничества інші

  • Шахрайство на фальшивому шопінгу - копіює світові бренди та породжує незрозуміліІнтернет-покупці, що бажають купувати нові товари.
  • Підроблені шахрайства новин - самовпевнені.
  • Шахрайська антивірусна програма Source .
November 28, 2017