Back to Question Center
0

የነምታ ባለሙያ - ከኮምፒውተሩ ማልዌር ጋር እንዴት መጠበቅ እንደሚችሉ

1 answers:

Internetis, nutitelefonides ja iOS-is, aknad ja Android-operatsioonisüsteemid on võimaldanud miljonitel nutitelefoni kasutajal minna käimasolevatele rakendustele. Seal on rakendusi uudiste, spordi, videote ja filmide voogesituse, toitumise, harjutamise ja muu, mis teil on. Kahjuks on mõned rakendused nagu kõik muudki varjatud.

Vaatamata Google'i jõupingutustele ei ole kõik Google Play'is allalaadimiseks ja installimiseks saadaval olevad rakendused puhtad. Nagu varem mainitud, on mõned neist pahavara peidetud. Pahatahtlik tarkvara (siin siin nimetatakse pahavaraks) on tehniline termin, mida kasutatakse andmete varastamiseks, süsteemi häirimiseks jne.

Andrew Dyhan, Semalt kliendi edujuht, näitab, kuidas vältida nakatunud rakenduste allalaadimist.

Šokeerivad värskendused

Hiljuti avaldas Google kaebusi, mida kasutajad tõstsid seoses mõne nende allalaaditud rakendusega. Mida nad pidid ütlema? Noh, kasutajad kurdavad, et nende süsteemid tungisid pahavara, DressCode'i. See (DressCode) oli mängude ja nahkade sisse lülitatud (jah, need failid, mis muudavad seadme kasutajaliidest rakenduse sahtli, teema ja taustapildi osas). Halvad poisid (küberkurjategijad) kasutasid DressCode'i, et käivitada rünnak võrgu või organisatsiooni veebiteenuste vastu. Äärmuslikel juhtudel keelasid nad serverid, andmebaasid ja muud pahatahtlikud tegevused.

Mida saate end kaitsta?

Kuigi te ei pruugi olla kontrolli all sisalduva sisu üle Google Play'is, on teil midagi, mida saate teha, et kaitsta end DressCode'i ja muu õelvara või mängude varjatud õelvara eest. Loomulikult võite kaaluda rakenduste eest maksmist. Sellisel juhul võite olla kindel kompromissitu julgeolekut..

Kui käepärast valite mõne PlayStore'i tasuta rakenduse, naha või mängude proovimise, siis peaksid need nõuanded olema järgmised:

Vihje 1:

See ei ole vale, kui vaadata rakenduse allalaaditud ja installinud kasutajate arvustusi ja tärnireitinguid. Arendaja võib ka vabastada tweaks, et siluda kõik teadaolevad haavatavused. Alati minna rakenduste jaoks, mis on hinnatud nelja tärniga võrreldes. Mida parem hinnang, seda parem on rakendus.

Vihje 2:

Lülitage Android-kinnituse funktsioon sisse. See funktsioon on saadaval Android-seadmetes. See jälgib pidevalt, kuidas teie seade töötab, ja hoiatab teid kahtlasest tegevusest.

Vihje 3:

Kaaluge mobiiltelefoni viirusetõrje installimist. Seal on tosina kontrollitud rakendust, mis on tõendatud usaldusväärseks, usaldusväärseks ja turvaliseks. Kui halvim juhtub, teavitage tehnilist meeskonda abi saamiseks.

Vihje 4:

Veenduge, et teie iOS-i või Android-seadmega on seatud värskenduste (turvavärskenduste) hankimine automaatselt.

Vihje 5:

Teavitage kõigist kahtlastest rakendustest, nahadest, mängudest Google Play toeta. Võite jõuda nende kaudu oma ametliku linki või otse mängupoodi koduleheküljelt .

Ärge lubage küberjulgeoleku ohtu lasta sulle meelerahu. Keegi võib mõelda, et varastada teie isiklikke, finants- ja krediitkaardiga seotud andmeid identiteedivarguste eest ja raskesti teenitud raha eest. Ära lase neil. Olge turvaline, järgides ülaltoodud näpunäiteid. Naudi rakenduslikku maailma, millel pole pahatahtlikku tarkvara Source .

November 28, 2017